lodowka-do-zabudowy.
Porady

Lodówka do zabudowy Samsung – podpowiadamy, który model wybrać

0 komentarzy

Samsung to jeden z najbardziej uznanych producentów AGD. Sprzęty są cenione za trwałość i bezawaryjność, a także za innowacyjne rozwiązania. Szukasz modelu do zabudowy? Sprawdź, spośród jakich urządzeń najlepiej wybrać to, które sprawdzi się w twojej kuchni!

Lodówka do zabudowy – czy warto?

Wiele osób wybiera sprzęty do zabudowy ze względu na kwestie estetyczne. I słusznie – bo trudno uzyskać spójny wystrój wnętrza, jeśli od linii mebli odstaje duża bryła lodówki. Kupując model do zabudowy, masz pewność, że nawet wymieniając urządzenie na nowe, przestrzeń będzie prezentować się elegancko i spójnie. Odpadnie ci spędzanie godzin, by dobrać odpowiedni odcień frontu urządzenia tak, by pasował on do kuchenki lub zmywarki – to znaczące ułatwienie. Lodówka do zabudowy generuje mniej hałasu – działa tutaj wytłumienie obudowy. Ma to znaczenie zwłaszcza wtedy, gdy masz otwartą kuchnię lub aneks połączony z salonem.

Czy taki sprzęt ma jakieś wady? Przede wszystkim jeśli chcesz kupić lodówkę do zabudowy, masz mniejszy wybór modeli niż tych wolnostojących. Do tego sama instalacja urządzenia i jego ewentualna naprawa mogą wymagać większego zaangażowania. Ciągle jednak korzyści znacząco przeważają nad niedogodnościami – stąd duża popularność modeli do zabudowy!

Jak wybrać lodówkę? Najważniejsze parametry

Kupując sprzęt do zabudowy, możesz skupić się na tym, co najważniejsze, czyli specyfikacji technicznej – design nie odwraca twojej uwagi. Które parametry są szczególnie ważne? Przeanalizuj:

 • rzeczywiste wymiary lodówki;
 • pojemność chłodziarki i zamrażarki;
 • klasę energetyczną;
 • generowany hałas;
 • zastosowane technologie, w tym No Frost;
 • dodatkowe funkcje;
 • udogodnienia związane z przechowywaniem warzyw i owoców lub mięsa i ryb;
 • łatwe sterowanie urządzeniem.

Jeśli chcesz kupić klasyczną chłodziarko-zamrażarkę, zwróć szczególną uwagę na wymiary sprzętu. Pamiętaj, że musisz doliczyć do nich obudowę! W przypadku wątpliwości, dobrze skonsultować się z doradcą, także online, który podpowie, jakie modele będą optymalnym wyborem.

Z jakim wydatkiem musisz się liczyć, jeśli zależy ci na wysoko ocenianych modelach marki Samsung? Dobrze założyć budżet 3000 do 4500 zł, chociaż w ofercie są i propozycje poniżej dolnej jego granicy.

Polecane lodówki Samsung – zobacz, jaką kupić!

Jakie lodówki do zabudowy koreańskiego producenta cieszą się największą popularnością? Zobacz najlepiej sprzedające się propozycja – jest duża szansa, że któraś przypadnie ci do gustu!

 • SAMSUNG BRB26715FWW/EF – świetnie oceniany sprzęt za nieco ponad 3000 zł. Pojemność chłodziarki to 193 l, zamrażarki – 74 Klasa energetyczna tego modelu to F, a generowany w trakcie pracy hałas – 35 db. Zwróć uwagę na technologię SpaceMax – dzięki cienkim ściankom urządzenie jest dużo bardziej pojemne! Docenisz również All Around Cooling, czyli równomierne rozprowadzanie chłodnego powietrza po wnętrzu lodówki. Masz tu oczywiście No Frost i szybkie mrożenie Power Freeze. Spodoba ci się specjalne szuflada na warzywa i owoce – Humidity Fresh oraz na mięso i ryby – Optimal Fresh.
 • SAMSUNG BRB30615EWW/EF – model za ok. 3800 zł. Chłodziarka ma pojemność 224 l, zamrażarka – 74 Klasa energetyczna to E, generowany hałas – 35 db. Wśród technologii nie brakuje SpaceMax i No Frost. Docenisz też Cool Select +, czyli możliwość uruchomienia trybu chłodzenia w zamrażalniku. Jest tu również szuflada Humidity Fresh i Optimal Fresh oraz szybkie mrożenie Power Freeze.
 • SAMSUNG BRB26605FWW/EF – szukasz opcji za mniej niż 3000 zł? Oto ona! Chłodziarka ma pojemność 193 l, zamrażarka – 74 Jest tu technologia SpaceMax, No Frost i All Around Cooling – znane z wyżej opisanych urządzeń. Spodobają ci się szuflady Humidity Fresh i Optimal Fresh. Możesz też skorzystać z Funkcji Wakacje!

To tylko niektóre z polecanych modeli koreańskiego producenta. Wszystkie zyskują wysokie oceny użytkowników. Chcesz porównać je z innymi? Sprawdź lodówki do zabudowy Samsung w sklepie MediaMarkt!

[wpspw_recent_post grid="3" show_author="false" read_more_text="Czytaj dalej" limit="3"]
Uwielbiam oglądać zdjęcia moich przepisów w Waszym wykonaniu, więc wysyłajcie mi je na [email protected], facebook'a. Część tych zdjęć można zobaczyć tutaj.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

[wpspw_recent_post grid=”3″ show_author=”false” read_more_text=”Czytaj dalej” limit=”3″]